Stanowią wizytówkę domu, mieszkania oraz budynków użyteczności publicznej, a także pełnią funkcję zabezpieczającą. Mając na uwadze zarówno ich walory wizualne jak i użytkowe, oferujemy Klientom drzwi aluminiowe (od klasycznie otwieranych, po przesuwne, wahadłowe i harmonijkowe), które mogą występować w różnych konfiguracjach, ze szkłem gładkim, ornamentowym, wypukłym, a także z panelami wsadowymi gładkimi i nakładkowymi.

Wykorzystywane systemy aluminiowe:

Firma DVG to producent drzwi aluminiowych, który przy wykonywaniu stolarki, stawia na trwałość i ponadczasową formę. Produkujemy zabudowy aluminiowe, opierające się na takich systemach jak:

 • Morad AZ-45: służy do wykonywania różnego rodzaju konstrukcji z zakresu zabudowy wewnętrznej, takich jak drzwi, a także okna, ścianki działowe, przeszklenia, gabloty czy wiatrołapy. Jeżeli chodzi o głębokość konstrukcyjną kształtowników to zarówno dla ościeżnicy, jak i skrzydła wynosi ona 44,6 mm. Ponadto system AZ-45 umożliwia wykorzystanie wypełnień o grubości 2÷29 mm.
 • Morad AC-62: izolowany system dedykowany zabudowie zewnętrznej, a także skomplikowanym konstrukcjom przestrzennym. Szerokość ościeżnic i skrzydeł w tym systemie wynosi 62 mm, natomiast przekładki termicznej - 16 mm. Możliwe jest zastosowanie wypełnień o grubości 6÷56 mm.
 • Morad AC-77HI: z pomocą tego systemu tworzy się zabudowę zewnętrzną o wysokiej izolacyjności cieplnej. Dopuszczalna grubość wypełnień wynosi 23÷71 mm, natomiast sam system wyposażony został w skrzydła i ościeżnice o szerokości 77 mm.
 • Sapa Thermo 74: system pozwalający na wykonanie konstrukcji o dużej izolacyjności termicznej i akustycznej. Posiada głębokość konstrukcyjną ramy wynoszącą 74 mm. Jako doświadczony producent stolarki aluminiowej oferujemy Państwu systemy do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, które cechują się wytrzymałością oraz zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Rodzaje drzwi aluminiowych

  DVG, producent systemów drzwiowych z aluminium oferuje szeroki asortyment drzwi różnego typu:

 • drzwi aluminiowe wahadłowe - montowane są najczęściej w obiektach użyteczności publicznej, gdzie stanowią część aktywnego ciągu komunikacyjnego, ułatwiają komunikację w obie strony.
 • drzwi harmonijkowe – stosowane w hotelach, restauracjach, sklepach, domach i ogrodach zimowych, gdzie istnieje konieczność otwarcia całej ściany, aby stworzyć więcej przestrzeni użytkowej. Zamknięte zapewniają izolację termiczną, otwarte pozwalają na pełne korzystanie z otwartej przestrzeni.
 • drzwi aluminiowe przesuwne – to drzwi w systemie izolowanym termicznie do zabudowy tarasów, werand. W systemie stosuje się szyny jezdne, po których przemieszczają się skrzydła.
 • drzwi aluminiowe otwierane klasycznie - otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz, jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie, wiele kombinacji materiałów, kolorystyk i dodatkowych elementów takich jak: klamki, gałki i zamki.
 • Producent drzwi aluminiowych

  DVG to producent stolarki aluminiowej, oferujący nowoczesne i wytrzymałe rozwiązania w zakresie okien aluminiowych oraz drzwi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.