Szczegółowy Opis

Okna PCV KBE to synonim wyjątkowej izolacyjności i odporności na warunki atmosferyczne oraz czynniki mechaniczne. Zwiększone parametry izolacji cieplnej możliwe są dzięki głębokości budowlanej równej 70 mm. Okna ścienne KBE cieszą się dobrą opinią wśród mieszkańców domów jednorodzinnych.

Okna ścienne KBE charakteryzuje 6-komorowa technologia, dzięki której możliwe jest zastosowanie dodatkowych ociepleń oraz izolatorów. Innowacyjna konstrukcja systemów z PCV sprzyja zwiększonej wytrzymałości okien oraz ich smukłej formie. Nowoczesny design systemów okiennych KBE dostępny jest w różnych wariantach dekorów i kolorów. Dzięki bogatej gamie modeli drzwi i okien ściennych KBE, można z powodzeniem dopasować odpowiednie systemy stolarki okienno-drzwiowej do stylu architektonicznego budynku i wystroju wnętrza.

Dzięki głębokiemu wrębowi szyby, okna PCV KBE to nie tylko ochrona cieplna i dźwiękowa, ale również antywłamaniowa. Większe bezpieczeństwo zapewnia systemowi 13 mm oś okuciowa. System okienny, dzięki zminimalizowanemu składowaniu jest bardzo ekonomiczny. Nie dziwi więc fakt, że okna PCV KBE cieszą się opinią bezpiecznych i wytrzymałych.

System PCV KBE 70 mm zoptymalizowany jest również pod kątem przebiegu izotermy i montażu. Stolarki PCV są proste w zamontowaniu oraz łatwe w utrzymaniu. Nie wymagają pracochłonnej konserwacji oraz łatwo się czyszczą. W celu zdobycia bardziej szczegółowych informacji odnośnie systemu, zachęcamy do zapoznania się z katalogiem KBE 70 mm. Polecamy Państwa uwadze również inne modele okien i drzwi z PCV.