Szczegółowy Opis

Wyróżniająca się zaokrąglonymi konturami skrzydła, elegancka linia profili Perfectline Oval sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Nowe profile Perfectline Swing charakteryzują się ponadto zaokrągloną linią ramy, co nadaje kształtom wykonanych z nich okien wyjątkowej estetyki. W efekcie uzyskujemy wzornictwo spełniające najwyższe wymagania.
Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji.
Zlicowane listwy przyszybowe powodują, że skrzydło ma jednolity, łagodny kształt.
Profile skrzydła i ramy okiennej mają w sumie wysokość jedynie 118 mm, co sprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie.
Pięciokomorowy system zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz silne tłumienie hałasu.
Dwie uszczelki z powierzchniami ukierunkowanymi - jak profile - ze spadkiem 15 stopni dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia.
Pewne osadzenie szyby w profilu o głębokości 24 mm powoduje, że okno staje się bezpieczne i trudniej je sforsować niepożądanym gościom oraz pozwala ograniczyć skraplanie się na szybie pary wodnej.
Możliwość stosowania szyb o grubości od 14 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili.
3-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje lepsze zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna.
Profile o szerokości 70 mm dają dużą odporność na warunki atmosferyczne.
Systemowo obliczone wzmocnienia stalowe zapewniają idealna statykę i bezpieczeństwo.
Profile Perfectline pozwalają bez dodatkowych zabezpieczeń zbudować skrzydło o szerokości 1500 mm.


Kolory I Wzory

Systemy profili VEKA obejmują bogatą paletę kolorów i wzorów, dlatego okna z nich wykonane doskonale komponują się z każdą fasadą oraz z każdym rodzajem architektury budynku. Oferujemy 33 kolory, w tym profile drewnopodobne. Okna z profili VEKA mogą być wykonane w dwóch różnych kolorach; inny na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Veka perfectline
Veka perfectline
Veka perfectline