Szczegółowy Opis

Innowacyjny system Janisol 3 świetnie sprawdza się w przypadku produkcji przeciwpożarowych drzwi EI60, a także przegród wewnętrznych i zewnętrznych. System składa się z profili stalowych izolowanych termicznie, wewnątrz których umieszczono dodatkowe wkłady z gipsu. Dzięki temu tworzone z niego konstrukcje, cechują się trwałością oraz doskonałymi parametrami technicznymi.

Drzwi ppoż. EI60 przygotowane w oparciu o system Janisol 3, posiadają profile stalowe o głębokości 60mm. Podobnie jak w przypadku systemu Janisol 2 profile wykonane są ze stali czarnej bądź ocynkowanej, a same konstrukcje mogą posiadać wypełnienie w postaci paneli lub szyby ognioodpornej. Drzwi przeciwpożarowe o klasie EI60 wykonane w tym systemie mogą być mocowane w ścianach osłonowych oraz posiadać maksymalną wielkość skrzydła wynoszącą 1420 x 3000mm. Ponadto cechują się izolacyjnością akustyczną Rw do 45 dB.

Prezentowane przez nas systemy ppoż. spełnią Państwa oczekiwania - zarówno pod względem wyglądu jak i parametrów konstrukcyjnych.

Janisol 03 ei60
Jansen - Janisol