Drzwi są wizytówką domu, mieszkania oraz budynków użyteczności publicznej o różnym charakterze. Kierując się tą zasadą oferujemy różne rodzaje drzwi aluminiowych, od klasycznie otwieranych, po przesuwne, wahadłowe i harmonijkowe.

Drzwiowe systemy aluminiowe znajdujące się w ofercie producenta DVG, różnią się między sobą parametrami oraz przeznaczeniem. Wszystkie konstrukcje są niezwykle wytrzymałe i jednocześnie zachowują estetyczny wygląd. DVG, producent stolarki wysokiej jakości, przy wykonywaniu drzwi aluminiowych, stawia na ich trwałość oraz ponadczasową formę, pasującą do wnętrza lub elewacji budynku.

Drzwi aluminiowe, które oferujemy występują w różnych konfiguracjach, ze szkłem gładkim, ornamentowym, wypukłym, a także z panelami wsadowymi gładkimi, trójwymiarowymi i nakładkowymi. Biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania i wymagania Klientów, do drzwi aluminiowych możemy dodatkowo dopasować wzmocnienia i zamki antywłamaniowe, eleganckie uchwyty i klamki.

Rodzaje drzwi aluminiowych

Drzwi aluminiowe

    DVG, producent systemów drzwiowych z aluminium oferuje szeroki asortyment drzwi różnego typu:

  • drzwi aluminiowe wahadłowe - montowane są najczęściej w obiektach użyteczności publicznej, gdzie stanowią część aktywnego ciągu komunikacyjnego, ułatwiają komunikację w obie strony.
  • drzwi harmonijkowe – stosowane w hotelach, restauracjach, sklepach, domach i ogrodach zimowych, gdzie istnieje konieczność otwarcia całej ściany, aby stworzyć więcej przestrzeni użytkowej. Zamknięte zapewniają izolację termiczną, otwarte pozwalają na pełne korzystanie z otwartej przestrzeni.
  • drzwi aluminiowe przesuwne – to drzwi w systemie izolowanym termicznie do zabudowy tarasów, werand. W systemie stosuje się szyny jezdne, po których przemieszczają się skrzydła.
  • drzwi aluminiowe otwierane klasycznie - otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz, jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe, mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie, wiele kombinacji materiałów, kolorystyk i dodatkowych elementów takich jak: klamki, gałki i zamki.
  • Producent drzwi aluminiowych

    DVG to producent stolarki aluminiowej, oferujący nowoczesne i wytrzymałe rozwiązania w zakresie systemów okiennych i drzwiowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.