Firma DVG od wielu lat jest producentem i dostawcą najwyższej jakości okien, drzwi, przegród i fasad z PCV, aluminium i stali. Naszym głównym produktem jest stolarka aluminiowa. Klientom oferujemy wysokiej klasy wyroby okienno-drzwiowe, wyróżniające się trwałością oraz perfekcyjnym wykonaniem. DVG jest również producentem stolarki ognioodpornej, znajdującej zastosowanie wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe, znajdujące się w propozycji producenta DVG, różnią się między sobą parametrami oraz przeznaczeniem. Konstrukcje i przegrody aluminiowe są niezwykle wytrzymałe. Jednocześnie zachowują estetyczny wygląd. Producent DVG przy wykonywaniu swoich wyrobów aluminiowych, stawia na ich trwałość oraz ponadczasową formę, pasującą do wnętrza budynku. Systemy pozwalają na budowę okien, drzwi - wahadłowych, szklanych, przesuwnych, otwieranych standardowo - przegród oraz złożonych konstrukcji wewnętrznych i zewnętrznych.

DVG to producent stolarki, oferujący nowoczesne i wytrzymałe rozwiązania budowlane. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Polecamy Państwu również fasady aluminiowe.

Systemy aluminiowe

MORAD AC-62, jako konstrukcja izolowana, przeznaczona jest do wykonywania zabudowy zewnętrznej. Przy odpowiednim wypełnieniu, system aluminiowy zyskuje wysokie parametry termiczne i spełnia normy izolacyjne. Ponadto, wyróżnia się atrakcyjną ceną oraz prostym montażem. Ten system aluminiowy wykorzystuje się do wykonywania okien, drzwi, przegród, witryn oraz złożonych konstrukcji przestrzennych.

MORAD AC-77HI to system aluminiowy spełniający najwyższe wymagania dotyczące trwałości, funkcjonalności i izolacyjności. Dzięki specjalnie zaprojektowanym profilom, producent zapewnia doskonałą izolację termiczną systemu. Aluminiowe konstrukcje okien, drzwi i przegród z tej serii mogą być wykorzystywane do zabudów wewnętrznych i zewnętrznych. System aluminiowy wykorzystuje się m.in. przy budowie złożonych konstrukcji na otwartej przestrzeni, ogrodów zimowych, okien uchylno-przesuwanych, drzwi harmonijkowych i automatycznych.

Przy budowie konstrukcji wewnętrznych, nie wymagających izolacji termicznej - np. ścianki działowe, przegrody, witryny, boksy sklepowe - doskonale sprawdzi się system MORAD AZ-45. Drzwi i okna z systemu aluminiowego Sapa Thermo 56 charakteryzują się wysoką szczelnością termiczną i akustyczną. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii, dzięki której zawdzięcza swoją termoizolacyjność, cieszy się powodzeniem wśród wielu zadowolonych Klientów.