Okna i drzwi z PCV cieszą się opinią doskonałych systemów okienno-drzwiowych do domów jednorodzinnych oraz mieszkań w blokach. Konstrukcje z PCV charakteryzują się lepszą izolacyjnością termiczną oraz akustyczną niż stolarka aluminiowa. Oferta DVG prezentuje duży wybór okien i drzwi z PCV, które różnią się między sobą parametrami, technologią wykonania, linią profili. W asortymencie posiadamy systemy okien i drzwi trzykomorowych, pięciokomorowych oraz sześciokomorowych.

VEKA Softline to system trzykomorowych okien wspomagany konstrukcją stalową. Profile VEKA wyróżniają się łagodnym kształtem oraz szeroką paletą kolorów oraz wzorów. Trzykomorowe systemy doskonale optymalizują izolację akustyczną i termiczną. Profile Perfectline to połączenie doskonałej izolacyjności cieplnej z estetycznym wyglądem. Perfectline to linia profili cieszących się opinią najelegantszych okien. Zaokrąglone, łagodne linie ramy dodają im klasycznego wyglądu oraz niepowtarzalnej formy. Perfectline, w opinii projektantów wnętrz, pasują do różnych stylów wystroju, co czyni je niezwykle uniwersalnymi. Linia okien PCV Perfectline to synonim ponadczasowej estetyki oraz trwałości.

System okien PVC VEKA Alphaline to konstrukcja sześciokomorowa o podwyższonej szczelności oraz izolacji akustycznej i cieplnej. Układ specjalnie dobranych uszczelek chroni przed dostaniem się do budynku powietrza z zewnątrz, jednocześnie odprowadzając zanieczyszczone powietrze z wewnątrz. System Alphaline 90 zachowuje kompatybilność - w konstrukcjach można wykorzystywać te same wzmocnienia, uszczelki oraz elementy dodatkowe co w VEKA Perfecline.

Profile okien i drzwi z PCV są łatwe w konserwacji i utrzymaniu. Nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji ani malowania. Profile drzwiowe KBE to stabilne i wytrzymałe konstrukcje. Niektóre okna i drzwi, oprócz doskonałej izolacji termicznej i akustycznej oferują również system antywłamaniowy. Drzwi KBE dostępne są w wielu modelach i kolorach.