Drzwi przeciwpożarowe dymoszczelne | Przegrody ognioodporne

W asortymencie posiadamy wysokiej jakości drzwi przeciwpożarowe i przegrody ognioodporne SAPA i JANSEN. Drzwi, przegrody i okna przeciwpożarowe wyróżniają się dymoszczelnością oraz wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Stolarka ognioodporna przeznaczona jest do wykonywania zabudów wewnętrznych oraz wewnętrznych.

Bezpieczeństwo, perfekcyjne wykonanie i trwałość – to cechy stalowych systemów ppoż. Drzwi dymoszczelne i przeciwpożarowe wyróżniają się ponadczasową formą oraz wytrzymałością. Znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych oraz budynkach komercyjnych. Zachęcamy również zapoznania się z parametrami drzwi dymoszczelnych.

Drzwi przeciwpożarowe SAPA i JANSEN

Drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne SAPA zostały zaprojektowane tak, aby spełniać funkcję przegród ognioodpornych. Zastosowany w nich innowacyjny system Thermo 74 pozwala na osiągnięcie wysokich parametrów ognioodpornych oraz termicznych. Aluminiowe systemy ppoż., dzięki różnego rodzaju przegrodom, umożliwiają budowę konstrukcji w różnych klasach odporności ogniowej. Stolarka drzwiowa SEPA w klasie S15 charakteryzuje się podwyższonymi parametrami dymoszczelności.

Drzwi przeciwpożarowe JANSEN dostępne są w wariantach Janisol 2 EI30 oraz Janisol EI60. Seria EI30 przeznaczona jest do budowania ognioodpornych przegród w drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych. Systemy Jansen to wysokiej klasy konstrukcje stalowe, izolowane termicznie. Drzwi ppoż. EI60 to konstrukcje z profili stalowych do zabudów przeszklonych. System służy do wykonywania przegród ognioodpornych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Konstrukcje stalowe Janisol EI60 są izolowane termicznie. Firma oferuje profile ze stali czarnej lub ocynkowanej. Drzwi klasy EI60 dostępne są również z wersji dymoszczelnej.