Szczegółowy Opis

System lameli eliptycznych stosowany do osłony przed słońcem budynków, szklanych fasad, otworów okiennych i innych. Poprzez redukcję ciepła przedostającego się do budynku, system pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji związane z odprowadzaniem ciepła z budynku.

System lameli eliptycznych to system stałych lub ruchomych żaluzji fasadowych wykonanych z tłoczonych profili aluminiowych. Lamele zamontowane są na aluminiowych uchwytach (mocowanie na klipsie) lub na stalowych konstrukcjach (mocowanie ruchome na zaślepkach).

Standardowym typem mocowania jest mocowanie poziome, jednak istnieje możliwość mocowania lameli w pionie.


Informacje Dodatkowe

Lamele dostępne są w rozmiarach: 100, 125, 150, 200, 250, 300, 500* mm. Długość pojedynczej sztangi wynosi 6m. Profile dostępne są w kolorach RAL oraz w wersji surowej.

Na życzenie klientów oferujemy profile z powłoką anodowaną. Dla stałej zabudowy maksymalny kąt odchylenia od poziomu lameli wynosi 75 stopni z możliwością regulacji co 15 stopni.

Konstrukcje z lamelami zamocowanymi ruchomo posiadają możliwość płynnego sterowania ręcznego lub za pomocą sterownika w zakresie od 0 do 88 stopni. * - lamela 500 mm o dłuższym terminie realizacji.

Zdjęcie
Zdjęcie