Szczegółowy Opis

System profilowania VISS TV dla dużych fasad pionowych cechuje się wyjątkowo płaską uszczelką wewnętrzną, która niemal zlewa się ze stalowym profilem, umożliwiając w pełni docenienie piękna smukłych konstrukcji.

Stalowe profile o bardzo małym promieniu zewnętrznym stanowią rezultat supernowoczesnych technik produkcji oraz znanej na całym świecie szwajcarskiej precyzji. Dzięki stałej współpracy z planistami, architektami i fabrykantami, te stalowe profile zostały zoptymalizowane, tworząc modułowy system, który może służyć do wytworzenia szerokiej gamy różnych fasad w sposób skuteczny i oszczędny, oraz z użyciem niewielkiej liczby oddzielnych elementów. Wysokiej jakości złączki poliamidowe zapewniają jednolitą osłonę termiczną. Ciągłe nachodzenie na siebie uszczelek pozwala na drenaż i wentylację przylg - nawet jeśli nie przygotowano profili osłon. Dostępne są zewnętrzne profile osłon o różnych głębokościach i kształtach.

VISS TV spełnia wymogi brytyjskiego Centrum Technologii Okien i Elewacji (CWCT), które są nawet bardziej rygorystyczne niż normy jakości DIN/EN. Certyfikat CWCT jest uznawany w całej Europie za wyznacznik jakości.