Wybór rozwiązań z zakresu stolarki otworowej jest jedną z najważniejszych decyzji w trakcie budowy domu. Takie kwestie jak odpowiednia izolacja termiczna i akustyczna budynku, wpływają nie tylko na komfort mieszkańców domu, ale również w znaczący sposób przekładają się na koszty eksploatacyjne. Okna PCV to najchętniej wybierane systemy, które dzięki zaawansowanym technicznie akcesoriom, zapewniają wysokie parametry oraz komfort użytkowania.

Pomorska firma DVG to producent okien PCV, które poza doskonałą izolacją cieplną, cechują się również najwyższym standardem estetyki. Dzięki różnorodności modeli i niepowtarzalnemu designowi, nasze wyroby spełniają wszelkie wymagania Klientów, a w opinii inwestorów i architektów, są podstawą uzyskania atrakcyjnego efektu wizualnego oraz pozwalają na bezproblemową realizację wszelkich projektów.

Jesteśmy doświadczonym producentem i dostawcą wysokiej jakości stolarki PCV. Klientom szczególnie polecamy solidne okna Veka Softline 82 zbudowane z profili sześciokomorowych. Z troski o najwyższą jakość produkowanych wyrobów i świadczonych usług oraz jak najlepsze opinie naszych Klientów, stawiamy na niezawodne i najlepsze w swojej klasie okna PCV.

Dostarczamy Klientom systemy o najwyższych parametrach energooszczędności, bezpieczeństwa i izolacji akustycznej. Aktualnie w naszym asortymencie posiadamy:

  • sześciokomorowy system VEKA Softline 82 - zapewnia doskonałe odprowadzanie wody, a także zapobiega przed przenikaniem wilgoci. Rama tego systemu składa się z 7 komór, natomiast konstrukcja skrzydła dostępna jest w wersji sześciokomorowej. Jeżeli chodzi o konstrukcję ramy, to dostępna jest ona w dwóch wersjach - AD (bez uszczelki wewnątrz ramy) oraz MD (z uszczelką);
  • pięciokomorowy system KBE 70 - cechujący się podwyższoną sztywnością, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko odkształceń profili;
  • sześciokomorowy system KBE 88 - przekłada się na redukcję zużycia energii, a także emisji CO2.

Oferujemy kompleksowe doradztwo, dokładne pomiary, profesjonalny montaż oraz niezawodną funkcjonalność systemów, wykorzystywanych do produkcji naszych okien PCV.

Trzykomorowe okna VEKA Softline

System VEKA Softline to system trzykomorowych okien wspomagany konstrukcją stalową. Profile VEKA to bogaty asortyment wzorów i kolorów, co zapewnia estetyczny wygląd, dopasowany do indywidualnych preferencji. Trzykomorowe okna VEKA Softline wyróżniają się optymalnymi parametrami izolacyjnymi oraz termicznymi.

Okna VEKA Perfectline

VEKA Perfectline to linia profili cieszących się opinią najelegantszych okien. Klasyczny wygląd i łagodnie linie ram dodają oknom ponadczasowego charakteru. Perfectline, w opinii projektantów i architektów to najbardziej uniwersalne z okien, odpowiadające różnym stylom. To również systemy bardzo trwałe i solidne.

Okna VEKA Alphaline

System okien PVC VEKA Alphaline to konstrukcja sześciokomorowa o podwyższonej szczelności oraz izolacji akustycznej i cieplnej. System Alphaline 90 zachowuje kompatybilność - w konstrukcjach można wykorzystywać te same wzmocnienia, uszczelki oraz elementy dodatkowe co w VEKA Perfecline.

Okna KBE

Profile okien PCV KBE to w opinii inwestorów synonim wyjątkowej izolacyjności, odporności na warunki atmosferyczne oraz czynniki mechaniczne. Wysokie parametry techniczne łączą się z szeroką dostępnością wzorów i kolorów.