Firma DVG od wielu lat jest producentem i dostawcą najwyższej jakości stolarki aluminiowej. Oferujemy systemy okienne, drzwi, przegrody oraz fasady z aluminium. Naszym Klientom oferujemy wyroby wyróżniające się trwałością oraz perfekcyjnym wykonaniem.

Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe

Stolarka aluminiowa, której jesteśmy producentem to systemy o różnych parametrach i przeznaczeniu. Jednak wszystkie z oferowanych przez DVG konstrukcji i przegród aluminiowych są niezwykle wytrzymałe, zachowują estetyczny wygląd oraz są trwałe. Przy wykonywaniu wyrobów aluminiowych, stawiamy na ich wytrzymałość oraz ponadczasową formę, pasującą do wnętrza budynku bez względu na jego charakter. Systemy aluminiowe pozwalają na budowę okien, drzwi wahadłowych, szklanych i przesuwnych, otwieranych standardowo przegród, fasad aluminiowych oraz złożonych konstrukcji wewnętrznych i zewnętrznych.

Produkcja i montaż

Doświadczenie w branży oraz szeroka wiedza na temat stolarki aluminiowej umożliwia nam tworzenie systemów o dobrych własnościach użytkowych i wysokich parametrach technicznych, zapewniając jednocześnie ekonomiczny poziom kosztów produkcji. Nasz zespół gwarantuje rzetelną pomoc w doborze najlepszego rozwiązania spełniającego najbardziej wymagające oczekiwania Klientów. Poza produkcją oferujemy też wygodny i szybki montaż stolarki aluminiowej, co jest bardzo istotne w dobie szukania oszczędności na każdym etapie realizacji inwestycji. Montażem stolarki okiennej zajmują się fachowcy DVG posiadający wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę.

Dlaczego DVG?

Profesjonalizm, rzetelność oraz fachowość to fundamenty działalności firmy DVG. Stolarka aluminiowa, którą oferujemy swoim Klientom charakteryzuje się szerokim wachlarzem atutów i korzyści:

  • niezawodne działanie przez długi czas w dowolnych warunkach;
  • odporność na wpływ warunków atmosferycznych;
  • wysoki komfort akustyczny i termoizolacyjny;
  • brak potrzeby konserwacji, a tym samym oszczędność czasu i pieniędzy;
  • estetyczny wygląd;
  • nowoczesne wzornictwo;
  • innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa.