DVG jest producentem stolarki, który stawia na najnowsze rozwiązania technologiczne, nowoczesny design oraz wysoką ergonomiczność drzwi.

Oferta DVG prezentuje duży wybór drzwi i okien z PCV, które różnią się między sobą parametrami, technologią wykonania oraz linią profili. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy nowoczesną i funkcjonalną stolarkę okienną i drzwiową z PCV, wykonywaną w oparciu o wielokomorowy system profili wykonanych z najwyższej jakości PCV. W asortymencie posiadamy systemy drzwi trzykomorowych, pięciokomorowych oraz sześciokomorowych. Wielokomorowa budowa profili drzwiowych i okiennych gwarantuje użytkownikom optymalną ochronę przed chłodem i hałasem oraz wysoką stabilność i trwałość konstrukcji. Dzięki temu możliwe jest zaprojektowanie stolarki o dużych gabarytach – np. drzwi tarasowe, przesuwne, ogrody zimowe, witryny, ścianki działowe itp. Nowoczesny system okuć zapewnia niezawodne i komfortowe użytkowanie stolarki drzwiowej i okiennej przez wiele lat. Drzwi z PCV charakteryzują się niezwykłą żywotnością, są wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych i łatwe w pielęgnacji. Nasza stolarka posiada niezbędne certyfikaty i jest poddawana surowym badaniom jakościowym, co stawia nas w gronie rzetelnych producentów stolarki PCV i daje nam pewność, że oferujemy Państwu produkt na najwyższym poziomie.

Stolarka drzwiowa PCV

Stolarka drzwiowa i okienna z PCV cieszy się doskonałą opinią i jest polecana zarówno budownictwie mieszkalnym wielorodzinnym, jednorodzinnym, czy w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowej. W porównaniu do stolarki aluminiowej, PCV wyróżnia się lepszą izolacyjnością termiczną oraz akustyczną. Profile drzwi z PCV są łatwe w konserwacji i utrzymaniu. Nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji ani malowania, a mimo to spełniają wszelkie oczekiwania pod względem estetyki.

W ofercie producenta stolarki drzwiowej - DVG - znajdziecie Państwo nowoczesne, wielofunkcyjne systemy drzwiowe pozwalające na tworzenie zwartych konstrukcji o znakomitych właściwościach izolacji cieplnej jak i także dźwiękowej.